strilek records

 

 [catalog]

 

 

 

streetmachine

 

Kapelu založili tři kamarádi někdy kolem roku 1995. Byl to Jindra Beneš, Petr Pospíšil a Honza Fuka. Potom přišel do kapely bývalý bubeník skupiny Blamáž. Ovšem jako basák. Ten s sebou přinesl čerstvý vzduch. Kapela se pod jeho vlivem posunula spíše ke kytarovému rapu s rychlými pasážemi. Jindra odešel a aby toho nebylo málo, přijali jsme hned dva zpěváky. Lukáše Málka - Malinu a Ondru Kozelku - Kozla. To byl asi tak rok 1997 a my jsme začínali zjišťovat, že HARD CORE není jen o hudbě..... Víťa Polák (basa) byl dobrej, ale nespolehlivej. A tak po čase odešel a do kapely přišel jako basák David Jeníček. Zpívat nám začal Michal Zámečník. Kolem kapely se v té době začali pohybovat celkem dobrý lidi. Věci se začali mít k lepšímu a my jsme začali mít celkem jasno v tom, co nás baví - NEW YORK CITY HARD CORE. Na hostování byla do kapely přijata Lucina Horváthová. S ní jsme nazkoušeli pár písniček, který jsme hráli občas na koncertech jako perličku. V tý době David Jeníček odešel hrát jinam a my jsme se rozhodli úplně vyměnit osazení. Michal šel taky, přijali jsme Lukáše Řádka na basu, Davida Papadopulose na kytaru a jeho bráchu Radka jako zpěv a připravovali jsme natočení dema. V týhle sestavě jsme natočili také první demoCD STREETMACHINE. Po demu jsme se rozhodli sehnat vydavatele. Nakonec jsme zakotvili u Střílek rec., pod jehož značkou jsme vydali debutní CD. Po křtu CD, které nám pokřitila brazilská kapela EMINENCE od nás odešel basák Lukáš. V současnosti se zhostil basy kytarista Pospa a jedeme ve čtyřech.

 

 

We started in 1995 and we leard how to play. It was very hard beginin. There were many changes between us and we were definitely stabilized in 2000. These days our group is: Petr Pospisil (guitar), David Papadopulos (guitar), Honza Fuka (drums), Radek Papadopulos (vocals) and Lukas Radek (bass guitar). Our style is influenced by New York hard core bands like Agnostic Front, Madball, Biohazard ... and so on. In summer 2000 we recorded our first demo CD. And our next aim was recorded real album. Our dream had came true and the first album called "KONEC HRY" is recorded.

 

 

Petr Pospisil, Jungmannova 759, Pardubice 53002, Czech Republic, ph. +420 604 549 361, e-mail: [streetmachine@seznam.cz], official web: [www.streetmachine.zde.cz]

 

2000 DEMO CD Streetmachine
2001 CD MC Konec hry

2003 CD Realita